O nas


Firma Good Medica od 2012 roku zapewnia dostęp do sprzętu medycznego najwyższej jakości w przystępnej cenie. Zajmujemy się produkcją zmotoryzowanych szyn ruchowych CPM do mobilizacji stawu kolanowego i biodrowego oraz innych urządzeń. Proponujemy profesjonalny sprzęt, kompleksowe szkolenie w zakresie jego obsługi oraz serwis.

Celem firmy Good Medica Sp. z o.o. jest zapewnienie swoim klientom dostępu do najnowocześniejszych rozwiązań poprawiających komfort i jakość życia. Dzięki systematycznemu poszerzaniu swojej oferty handlowej o kolejne urządzenia, artykuły i produkty medyczne chcemy sprostać wymaganiom najbardziej wymagających klientów. Nasz klient czerpie zyski ze sprawdzonych rozwiązań technicznych naszych dostawców, starannie wyselekcjonowanych na rynkach międzynarodowych. Nasze doświadczenia połączone z know-how naszych dostawców pozwalają nam na wybór asortymentu medycznego, który poprawia komforty życia pacjentów.

Nasze produkty oferujemy za pośrednictwem partnerskiej współpracy z właścicielami sklepów medycznych oraz przy wykorzystaniu jednego z najszybciej rozwijających się kanałów dystrybucji jakim jest e-commerce. Bardzo dobre warunki handlowe pozwalają nam na dynamiczny wzrost odbiorców naszego asortymentu. Poprzez ciągłą współprace ze szpitalami oraz przychodniami specjalistycznymi możemy jeszcze lepiej zrozumieć potrzeby klienta.

Zajmujemy się produkcją zmotoryzowanych szyn ruchowych CPM do mobilizacji stawu kolanowego i biodrowego. Swoją ofertę kierujemy do klientów na terenie całej Europy.